Ogłoszenia duszpasterskie na XIV Niedzielę Zwykłą

( 7 lipca 2024 r.)

1. Dzisiaj czternasta niedziela zwykła w roku liturgicznym. Msze św. o 9.00, 10.30, 12.00 i 20.30.

2. Każdy po wyjściu kościoła może zabrać kartkę z godzinami odprawianych Eucharystii w niedziele i w tygodniu.

3. Kancelaria parafialna w wakacje czynna jest w poniedziałki środy i piątki w godzinach 16.00 – 17.30.

4. Jutro rozpoczynamy budowę instalacji odgromowej na kościele. Parafia otrzyma na ten cel częściowe dofinansowanie ze środków Gminy Sosnowiec.

5. W tym tygodniu kontynuujemy renowację ławek w parku przykościelnym, wymianę desek i malowanie.

6. Zachęcamy do uczestnictwa w pieszych pielgrzymkach diecezjalnych na Jasną Górę.

7. Polecamy lekturę „Niedzieli” – do nabycia w zakrystii.

8. Wszystkim parafianom i gościom życzymy na nadchodzący tydzień Bożego błogosławieństwa! Wyjeżdżającym na wakacje: miłego wypoczynku i szczęśliwego powrotu! Pamiętajcie o Mszy św. niedzielnej. Szczęść Boże!

9. Pismo Ks. Bpa odwołujące dyspensę.