Ogłoszenia duszpasterskie na XXIX Niedzielę Zwykłą

(20 października 2024 r.)

1. Dzisiaj dwudziesta dziewiąta niedziela zwykła w roku liturgicznym. Rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na Papieskie Dzieła Misyjne.

2. W kancelarii parafialnej przyjmujemy oktawalne i roczne wypominki za zmarłych. Kartki są do odebrania w zakrystii lub przy drzwiach kościoła.

3. Zapraszamy na nabożeństwa październikowe codziennie o 17.30.

4. Grupy duszpasterskie
    - w poniedziałek po wieczornej Mszy św. spotkanie Kręgu Biblijnego.
    - w piątek o 18.30 zapraszamy kandydatów do bierzmowania.

5. Polecamy lekturę „Niedzieli” – do nabycia w zakrystii. Można również za dowolną ofiarę nabyć kalendarze misyjne na przyszły rok. To nasza forma pomocy misjonarzom.

6. Zmarła z naszej wspólnoty parafialnej św. Stanisława (k) Matyja. Polećmy jej dusze Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek… .

7. Wszystkim parafianom i gościom życzymy na nadchodzący tydzień Bożego błogosławieństwa! Szczęść Boże!